Osman Onem Muhasebe Ofisi

Biz Kimiz?

Osman Önem Muhasebe Ofisi olarak, Geleneksel Katip muhasebecilik anlayışı yerine genç ve yenilikçi bir politikayı kendimize yol edindik.

Bu çerçevede tüm Mali işlerinizi en hızlı ve en seri şekilde çözmeyi amaçladık. Bunun için teknoloji çağında olan dünyamıza ayak uydurarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve bugünün gelişen teknolojisiyle yakından bağlantılı şekilde çalışıyoruz.

Pek çok geleneksel muhasebe yapısından çok daha farklı bir hizmet ve kalite anlayışımızla çağın gereklerini yerine getiriyoruz. Sektöre damga vuracak yeniliklerle birlikte genç neslin bu alanda daha iyi olduğunu kanıtlamak gayesindeyiz.

Muhasebe, vergi yönetimi, sgk mevzuatlarında firmamız kadrosunda çalışan tüm personelin sektörde geçmişten geleceğe uzanan en az on yıllık tecrübesi bulunmaktadır. Bu tecrübeler ışığında çok daha hızlı bir şekilde sizlere hizmet sunmaktan Osman Önem Muhasebe Ofisi ve Danışmanlık olarak mutluluk duyuyoruz.

Osman Önem Muhasebe Ofisi

Osman Onem Muhasebe Ofisi

Dürüstlük ve Şeffaflık

Mesleki dürüstlük ve şeffaflık bizlerin mottosudur ve tüm mükelleflerimiz bu niteliğimizin sözde değil özde bir çaba olduğunu bilmektedir. 

Yaptığımız işler ve muhasebe alanında yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizlerle birlikte olmak bizler için çok önemli.  Osman Önem Muhasebe Ofisi ve danışmanlık olarak bu temel ilkeler üzerine kurulmuş olup faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız sizleri hergün yenilenen teşvikler hakkında bilgilendirmektedir. Gündemi ve son gelişmeleri en birinci kaynağından öğrenerek sizlere aktarmaktadır. Yeni çıkan vergi ve sgk teşviklerini sizlere gündelik olarak haber veriyor ve en hızlı şekilde öğrenmeniz için elimizden gelen çabayı sonuna kadar harcıyoruz.

Güncel Haberlere Göz At

Haberler